У Старому Селі на Сумщині для дітей провели спортивне свято

У Старому Селі на Сумщині для дітей провели спортивне свято

Спортивно-туристично-краєзнавчий захід "Стежками Кондратьєвих" у Старому Селі на Сумщині

У Старому Селі на Сумщині для школярів провели спортивно-туристично-краєзнавчий захід "Стежками Кондратьєвих". Сюди приїхали 14 команд зі всієї області.

Артем Булах – учасник свята розповів: "Ми тренувались з м’ячем у дворі нашому. Вчителька нам розповідала, показувала як це робити. На байдарках, вантаж підіймати, в'язати вузли, набивати м’яч. Багато чого різного".

"Ми готувалися всією командою. В’язали вузли, проходили конкурси, які були в регламенті. Тренувалися. І налаштовані на перемогу", — сказала учасниця Інна Лемик.

Діти змагались у спортивних іграх: волейбол, дартс, фут боулінг, біатлон тощо. Також долали туристичні перешкоди: в’язали вузли, орієнтувались на місцевості, переправлялись по колоді, працювали з мотузками, проходили краєзнавці вікторини.

Спортивне свято для дітей у Старому Селі на Сумщині
Фото: Суспільне Суми

Сніжана Шевченко нещодавно з родиною з Білопілля переїхала в Старе Село. Переїхала подалі від обстрілів. "Ми переїхали, тому, що там почались дуже великі військові проблеми. Ми переїхали сюди. Я живу на даний момент у дідуся. Я почала ходити на різні тренування – на волейбол, футбол. Мені все подобається", — розповіла дівчина.

У Старому Селі на Сумщині для дітей провели спортивне свято
Фото: Суспільне Суми

Альона Шафоростова — начальниця відділу освіти, молоді, спорту та туризму Нижньосироватської ОТГ говорить, "Стежки Кондратьєвих" не даремно відбуваються саме в Старому Селі: "Старе Село було початком куди приїхав Кондратьєв. Він спочатку заснував Старе Село, а потім будував Суми. Тому ми вважаємо, що Суми почались із Старого Села".

Перше місце серед молодших школярів посіла команда Старосільського ліцею, серед старших, господарі свята здобули усі комплекти медалей.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок