Переможці конкурсу підтримки малого і середнього бізнесу у Франківську. Що про них відомо

Переможці конкурсу підтримки малого і середнього бізнесу у Франківську. Що про них відомо

Переможці конкурсу підтримки малого і середнього бізнесу у Франківську. Що про них відомо
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

20 переможців у конкурсі підтримки малого і середнього бізнесу в Івано-Франківську отримали гроші на втілення своїх ідей. Ця ініціатива є частиною проєкту "Нова економіка Івано-Франківська", розповіла Суспільному керівниця управління проєктної діяльності департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Лідія Черевко.

З її слів, кожен з переможців отримав орієнтовно 60 тис. грн на розвиток своїх ідей.

Начальниця управління проєктної діяльності Івано-Франківської міськради Лідія Черевко
Керівниця управління проєктної діяльності департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради Лідія Черевко. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми визначали переможців за трьома основними напрямами: консалтинг (різні консультаційні послуги), маркетинг (просування продукту чи компанії) та інновації. Розгляд проєктів тривав два дні, оскільки ми отримали 57 заявок на різні напрями", —пояснює Лідія Черевко.

Акустичні панелі з відходів швейного виробництва планує зробити підприємиця Вікторія Іванова, яка релокувала свій сімейний бізнес із Харкова. Зараз вона працює над прототипом акустичної панелі.

Борис Ясюкевич гроші від перемоги у конкурсі скерує на популяризацію своєї майстерні
Майстерня Бориса Ясюкевича перемогла у конкурсі підтримки малого і середнього бізнесу у Франківську. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Частину грошей, а саме 55 тис. грн, на його створення жінка виграла у конкурсі підтримки малого і середнього бізнесу в Івано-Франківську. Вікторія розповідає, що ідея виготовляти акустичні панелі виникла у неї до повномасштабної війни.

Переможниця конкурсу підтримки малого і середнього бізнесу Вікторія Іванова
Підприємиця Вікторія Іванова релокувала свій сімейний бізнес із Харкова. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми почали експериментувати, які функції можуть виконувати ці залишки в акустичному дизайні. Ми вже їх використовували, потім почали шукати спосіб, як це зробити повноцінним продуктом. Перший етап — подрібнення і вивчення різних фракцій. Потім з цими зразками починають працювати хіміки", — розказує Вікторія Іванова.

Майстерня Бориса Яськевича
У майстерні Бориса Яськевича зараз виготовляють возик для морозива. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Борис Яcькевич — засновник майстерні. Він теж отримав інноваційний ваучер. Чоловік каже: гроші спрямує на створення сайту-магазину, аби популяризувати свій бізнес.

У майстерні Бориса Яcькевича переважно працюють над індивідуальними замовленнями. До прикладу, зараз виготовляють возик для морозива, розповідає Борис Яcькевич.

Борис Яcькевич переміг у конкурсі підтримки малого і середнього бізнесу у Франківську
Засновник майстерні Борис Яcькевич. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

"Ми працюємо на базі мейкерспейсу. У нас є і металообробка, і верстати з числовим програмним керуванням", — каже Борис Яcькевич.

Гроші на конкурс підтримки малого і середнього бізнесу в Івано-Франківську надає міська рада. Він є частиною проєкту "Нова економіка Івано-Франківська", більшу частку якого фінансує Європейський Союз.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок