"Нива" обіграла "Самбір" у серії післяматчевих пенальті

"Нива" обіграла "Самбір" у серії післяматчевих пенальті ФК "Нива"

У чвертьфіналі традиційного товариського турніру пам'яті Ернеста Юста тернопільський футбольний клуб "Нива" переміг представника Львівщини — ФСК "Самбір". Повідомила пресслужба ФК "Нива".

"Нива" обіграла "Самбір" у серії післяматчевих пенальтіФК "Нива"

Грали на стадіоні "Сокіл" у Суховолі

Матч відбувся на стадіоні "Сокіл" у Суховолі, що поблизу Львова, з результатом "Самбір" – "Нива" 1:1 (4:5 пен).

"Перший тайм тернополяни відверто провалили. Стартова невпевненість гостей доволі швидко та справедливо трансформувалась у пропущений м'яч. Після подачі з правого флангу, ударом головою відзначився Богдан Адам. За мінімальної переваги самбірчан, команди пішли на перерву", – розповідають у пресслужбі "Ниви".

У другому таймі Василь Малик провів одразу шість замін у складі, і це дало результати. Проте відзначитися тернополянам вдалося лише під завісу матчу. Гатала прийняв м'яч поблизу штрафної площі та вдало пробив у нижній кут воріт "Самбора".

Матч "Нива" догравала у меншості. За другу жовту карту спершу поле покинув Ігор Гатала, а згодом Андрій Малащук.

За регламентом змагань, після нічийного результату в основний час, команди провели серію післяматчевих пенальті. У підсумку перемога за "Нивою" 5:4. Пенальті у складі "Ниви" реалізували Андрій Різник, Роман Волохатий, Дмитро Скакун, Андрій Скакун та Андрій Герт.

Рахунок :"Нива" – "Самбір" 1:1, у серії післяматчевих пенальті – 5:4