Що почитати? "Мочи манту" Уляна Супрун

Що почитати? "Мочи манту" Уляна Супрун

Що почитати? "Мочи манту" Уляна Супрун
ФОТО: колаж Суспільне Чернігів

Цього разу докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови та літератури НУЧК імені Т.Г. Шевченка Ольга Лілік пропонує вам книгу "Мочи манту", що розвінчує багато міфів зі сфери охорони здоров'я в Україні, зокрема тих, які упродовж багатьох років створювались радянською системою і міцно тримаються в нашій свідомості до сьогодні.

Книга поділена на три частини, перша з яких присвячена спростуванню міфів щодо лікування, зокрема Уляна Супрун торкається таких питань, як дисбактеріоз, остеохондроз, оксолінова мазь, "всесильний" перекис водню та "всемогутні" антибіотики, флюорографія й електрофорез.

Авторка закликає читачів до здорового глузду й критичного ставлення до всього: "Наука – ось що вартує довіри. Що б вам не пропонували, завжди шукайте доказів".

У другій частині вона дає рекомендації, як довго залишатися здоровим тілом і душею. Доступно й пізнавально Уляна Супрун пише про здоровий спосіб життя, правильне харчування, цінність сну, користь води, імунітет і вакцинацію. Вона підводить читача до висновку, що здоров’я кожної людини залежить від маленьких рішень, які вона ухвалює щодня. А здоров’я кожного громадянина – це запорука здоров’я і добробуту всієї країни.

Докторка педагогічних наук, професорка кафедри української мови та літератури НУЧК імені Т.Г. Шевченка Ольга Лілік
Ольга Лілік. ФОТО: Фейсбук-сторінка Ольга Лілік

Третя частина – це особиста історія родини авторки, її еміграцію до США, українськомовне середовище й патріотичне виховання дітей-емігрантів, любов самої Уляни до рідної країни, її мови й традицій. Вона пояснює власну позицію щодо медичних реформ, ситуації в Україні, а також війни (на той час, коли про неї відкрито й відверто не говорили).

Зокрема в книзі є думка, що Росія не вміє вигравати війну в тих, хто не здається, тому в неї немає жодних шансів перемогти українців. Авторка прагне передати образ України, який живе в її уяві – сильної та єдиної, яка на сьогодні поранена, проте продовжує битися з ворогом.

Важливою перевагою видання є його оформлення: якість паперу, ілюстрації, шрифт, обкладинка.

Книжка Уляни Супрун "Мочи манту" припаде до душі всім прихильникам доказової медицини, вона допоможе частково змінити свої погляди та життєву позицію.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок