Не рекомендують купатися. У річці Лімниці на Івано-Франківщині виявили кишкову паличку

Не рекомендують купатися. У річці Лімниці на Івано-Франківщині виявили кишкову паличку

Не рекомендують купатися. У річці Лімниці на Івано-Франківщині виявили кишкову паличку
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

На Івано-Франківщині у річці Лімниці після експертизи знайшли перевищення норми кишкової палички. Фахівці Калуського районного відділу Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб не рекомендують плавати у ній. Про це повідомляють на сайті Калуської міської ради.

Зразки для експертизи брали для гігієнічної оцінки безпечності води у місцях  масового відпочинку людей Калуського району. Воду для аналізу взяли з річки Лімниці у селах Вістова та Добровляни.

"Із зазначених вище місць масового відпочинку населення  на сьогодні дослідили чотири проби води за санітарно-хімічними та бактеріологічними показниками. Досліджені проби  за санітарно-мікробіологічними показниками  не відповідають  санітарним нормам. Перевищення норми кишкової палички виявили у двох зразках", — йдеться у дописі.

З метою профілактики гострих кишкових інфекцій та вірусного гепатиту A фахівці Калуського райвідділу Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб не рекомендують купатися у Лімниці.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок