У Волноваському районі триває наступ Сил оборони — Павло Кириленко

У Волноваському районі триває наступ Сил оборони — Павло Кириленко

У Волноваському районі триває наступ Сил оборони — Павло Кириленко
Український солдат їде на БТРі, передова, Луганська область, Україна, 21 травня 2023 рік. Фото: АР/Libkos

У Волноваському районі Донецької області тривають активні бої, Сили оборони просуваються у цьому напрямку. Про це на брифінгу в "Media Center Ukraine - Ukrinform" повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Він розповів про стабільну ситуацію на цій ділянці фронту.

"Тенденція наступальних дій "добра".

Кириленко повідомив також, що з деокупованих сіл у Волноваському районі евакуювали 30 осіб.

"Благодатне, Сторожове, Нескучне, Макарівка наразі деокуповані. Там тривають заходи з зачистки рештків армії РФ, бо деякі з них вирішили переховуватись там. Загальна кількість людей, які перевезені до місць, де їм надається медична, психологічна допомога, продукти харчування, складає 30 осіб, з них одна людина з інвалідністю", — зазначив Кириленко.

Що відомо про звільнення населених пунктів на Донеччині

Українські військові звільнили село Сторожеве поблизу Великої Новосілки у Волноваському районі Донецької області. Про це 12 червня повідомила 35 окрема бригада морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.

11 червня 68-ма окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша повідомила, що разом із Силами оборони України звільнила селище Благодатне у Донецькій області. Пізніше цю інформацію підтвердили у Сухопутних військах, а речник сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень розказав, що під час звільнення Благодатного, українські бійці взяли шістьох полонених.

Пресслужба 7-го батальйону "Арей" Української добровольчої армії 129-ї ОБР Територіальної оборони ЗСУ повідомила, що бійці 10 червня звільнили село Нескучне Великоновосілківської селищної громади на Донеччині.

Ввечері 11 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр, повідомила, що Сили оборони деокупували село Макарівка, що в кілометрі від Благодатного та за три від Нескучного.

Зі звільнених сіл Волноваського району 12 червня евакуювали 11 людей. У Благодатному, Нескучному та Строжевому зруйновані на 75% житлових будинків.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок