У Івано-Франківську до 15 років позбавлення волі заочно засудили бойовика 113 полку "ДНР" з Маріуполя — СБУ

У Івано-Франківську до 15 років позбавлення волі заочно засудили бойовика 113 полку "ДНР" з Маріуполя — СБУ

У Івано-Франківську до 15 років позбавлення волі заочно засудили бойовика 113 полку "ДНР" з Маріуполя — СБУ
Фото: Facebook/Служба безпеки України в Івано-Франківській області

Івано-Франківський міський суд за матеріалами СБУ заочно засудив до 15 років ув'язнення бойовика 113 полку "ДНР" та найманця ПВК "Вагнер". Про це повідомили на Facebook-сторінці СБУ Івано-Франківської області.

"Напередодні повномасштабного вторгнення РФ в Україну житель Маріуполя виїхав на непідконтрольну Україні територію. На окупованій Донеччині вступив до 113 полку "ДНР". Проходив службу в 3 відділенні 2 взводу 1 роти 5 батальйону. Воював проти ЗСУ на Херсонщині поблизу Білої Криниці, Великої Олександрівки, Борозенського, Кочубеївки", — йдеться в дописі.

Суд визнав його винним та засудив до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна за ч. 1 ст. 111Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, ч. 7 ст. 111Добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, а також добровільна участь в незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях, створених на тимчасово окупованій території, та/або в збройних формуваннях держави-агресора чи надання таким формуванням допомоги у веденні бойових дій проти ЗСУ та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, добровольчих формувань, що були утворені або самоорганізовувалися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, ч. 1 ст. 258-3Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації, ч. 2 ст. 260Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності Кримінального кодексу України.

Оскільки чоловік перебуває на тимчасово окупованій території, термін його ув’язнення рахуватиметься із моменту затримання, додають в СБУ.

Розслідування проводила СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок