На Тернопільщині купатися можна у п’яти водоймах

На Тернопільщині купатися можна у п’яти водоймах

На Тернопільщині купатися можна у п’яти водоймах
Бурак Тарас / Суспільне

На Тернопільщині дозволено купатися у п’яти водоймах. Про це повідомив на брифінгу речник пожежно-рятувальної служби області Сергій Данілін.

За його словами, до купального сезону вони підготовлені.

"Потенціал Тернопільської області в плані водних ресурсів значний. Ми маємо в області близько 1400 річок, 1200 ставків, але в області визначено лише 5 офіційних місць, де можна безпечно відпочивати. Два місця – в обласному центі: пляж "Циагка" і Дальній пляж. у Шумську та Ланівцях є водойми, де обладнані рекреаційні зони. Там люди можуть відпочивати. А також придатний у Залісцях пляж "Золотий берег". Він добре обладнаний і відповідає вимогам".

Сергій Данілін
Сергій Данілін. Суспільне Тернопіль

Воду у Тернопільському ставі перевірили фахівці Держпродспоживслужби Про е розповіла виконувачка обов'язків начальника управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства цієї служби Марія Дручковська.

"Воду відібрано в місті Тернополі білям пляжу "Циганка", це наш Тернопільський став, і біля клубу "Нептун", це в парку "Сопільче". Інші місця, визначені для купання, передбачені в нашому плані на кінець місяця. Відповідно до результатів лабораторних досліджень, в цих двох водоймах, де відбирали воду, вода за всіма показниками відповідає вимогам, тобто є безпечною для купання".

Марія Дручковська
Марія Дручковська. Суспільне Тернопіль

Марія Дручковська каже, що купальний сезон триватиме до 15 вересня.

На початок