Тернополяни взяли участь у туристично-економічному форумі в Умані

Тернополяни взяли участь у туристично-економічному форумі в Умані

Тернополяни взяли участь у туристично-економічному форумі в Умані
Суспільне Тернопіль

Представники Тернопільщини взяли участь у туристично-економічному форумі "Туризм в Україні: вимоги сьогодення", який впродовж двох днів відбувався в Умані. Про це Суспільному повідомила тернопільська турблогерка, менеджерка з туризму Марина Дашкевич.

"У перший день форуму впродовж п'яти дискусійних панелей порушували теми туризму та економіки в час війни. Розпочали з гострої та актуальної теми – реабілітаційного туризму. Адже туризм це не лише про подорожі і відпочинок, а й про важливі соціальні та економічні проєкти", – каже Марина Дашкевич.

Турблогерка Марина Дашкевич
Марина Дашкевич. Фото: Марина Дашкевич

Представник Тернопільщини Ростислав Яцків модерував дискусію "Імерсивні методи в туризмі на прикладі туру "Шляхами трипільців".

"Під час наших виступів, ми неодноразово згадували печеру Вертеба, яка знаходиться в Чортківському районі Тернопільської області, адже там розмістився унікальний музей трипільської культури".

Туристично-економічний форум в Умані
Ростислав Яцків модерує дискусійну панель. Фото: Марина Дашкевич

Що відомо про печеру Вертеба на Тернопільщині

Хустка з трипільським орнаментом
Демонстрація хусток з трипільськими мотивами. Фото: Марина Дашкевич

Марина Дашкевич каже, в суботу, 10 червня, в Умані презентували перший міський Туристичний центр. Вона тут представляла тернопільський ТІЦ.

"Війна вносить свої корективи в туристично-економічний розвиток регіонів. Туристична галузь є важливою складовою розвитку, економічної і соціальної підтримки в наш час. Адже туризм – це робочі місця, надходження до бюджету, це психологічне і емоційне відновлення людей, а реабілітаційний туризм дасть змогу допомогти військовим і жителям України отримати якісну медичну допомогу".

Туристичний центр в Умані
В Умані відкрили туристичний центр. Фото: Марина Дашкевич

За її словами, організували захід – Уманська міськрада та Агенція регіонального розвитку Таврійського об'єднання територіальних громад.

Туристично-економічний форум в Умані
В Умані відбувся туристично-економічний форум. Фото: Марина Дашкевич

Марина Дашкевич каже, Туристично-економічний форум в Умані під назвою "Туризм в Україні: вимоги сьогодення" відвідали понад 150 учасників з різних областей України.

Ростислав Яцків і Марина Дашкевич
Ростислав Яцків і Марина Дашкевич. Фото: Марина Дашкевич

Читайте також

На початок