"Повернись живим" передав військовим тисячу ручних протитанкових гранатометів на 4 млн євро

"Повернись живим" передав військовим тисячу ручних протитанкових гранатометів на 4 млн євро

Ручний протитанковий гранатомет, який фонд "Повернись живим" передав Силам оборони
Ручний протитанковий гранатомет, який фонд "Повернись живим" передав Силам оборони. Фото: скрін відео Фонду

Фонд “Повернись живим” закупив за кордоном і передав Силам оборони тисячу 40-мм ручних протитанкових гранатометів загальною вартістю 4 мільйони євро. Відповідне відео Фонд розмістив у соцмережах.

“Це чудове доповнення до вже переданих раніше 1 460 кулеметів калібру 7,62-мм. Все це — “колективне піхотне озброєння”, яке дозволяє нашим захисникам щоденно протидіяти ворогу. Навіть більше — саме за допомогою, зокрема, такої зброї наші бійці штурмують позиції загарбників та звільняють від окупантів українські населені пункти”, — наголосили у Фонді.

Там також розповіли, що на ручні протитанкові гранатомети існує великий запит у військах. “Повернись живим” придбав модель ATGL-L3. Вона знайома українським воїнам, тож вони не потребуватимуть додаткового навчання, пояснили у Фонді.

“Це проста, надійна та ефективна зброя, боєприпаси до якої держава може купувати у європейських виробників, або отримувати в якості допомоги від західних партнерів”, — йдеться у повідомленні.

Усі тисяча ручних гранатометів вже розподілені між 16 бригадами Сил оборони. Розподіл погодили з Генеральним штабом та Командуванням сил логістики, аби не допустити дублювання того, що закуповує чи отримує держава. А також забезпечити найперше саме ті підрозділи, які готуються проводити (або вже проводять) штурмові дії.

Раніше стало відомо, що фонд “Повернись живим” придбав для Головного управління розвідки Міноборони мобільну станцію розвідки, загальною вартістю понад 41 мільйон гривень.

На початок