Дизайнери Дольче і Габбана представили свій перший фільм із музикою Морріконе

Дизайнери Дольче і Габбана представили свій перший фільм із музикою Морріконе

Дизайнери Дольче і Габбана представили свій перший фільм із музикою Морріконе Dolce & Gabbana

Італійські дизайнери та співзасновники модного будинку Dolce & Gabbana Доменіко Дольче і Стефано Габбана представили перший спродюсований ними фільм "Відданість" ("Devotion") під режисурою Джузеппе Торнаторе.

"Фільм "Відданість" Джузеппе Торнаторе розповідає історію щоденної роботи, цілком присвяченої людському дотику, тій красі, яку машини ніколи не зможуть наслідувати", — йдеться в Instagram бренду Dolce & Gabbana.

Як повідомили дизайнери, у стрічці лунатиме музика італійського композитора Енніо Морріконе, який помер 6 липня цього року на 92-му році життя.

Стрічка була представлена 18 липня на кінофестивалі у театрі сицилійського муніципалітету Таорміна. На події була присутня акторка Моніка Беллуччі: саме з нею у головній ролі у 2000-му році Торнаторе випустив стрічку "Малена".

В основу сюжету нової стрічки увійшов процес створення колекції Dolce & Gabbana, зйомки проходили в місті Палермо. Протягом серпня фільм "Відданість" демонструватимуть на екранах на площах Сицилії. Коли фільм з'явиться у відкритому доступі, — поки невідомо.

Категорії