Як витрачали кошти: у Харківській ОДА призначили аудит департаменту масових комунікацій

Як витрачали кошти: у Харківській ОДА призначили аудит департаменту масових комунікацій

Як витрачали кошти: у Харківській ОДА призначили аудит департаменту масових комунікацій

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер призначив внутрішній аудит Департаменту масових комунікацій. Комісія має з'ясувати, як витрачалися кошти на виконання двох обласних пограм.

Відповідне розпорядження Кучер підписав 24 липня.

Перевірятиметься використання коштів у 2019 році за двома програмами: "ІТ-Харківщина" та "Програма розвитку інформаційного простору Харківської області на 2016-2020 роки".

Аудит вирішили провести тому, що ОДА отримала інформацію про можливе нецільове використання бюджетних коштів, розповів відповідальний за виконанням перевірки керівник апарату Харківської облдержадміністрації Володимир Клюцевський. Звідки надійшла інформація, він не уточнив.

"Надійшло повідомлення про можливе нецільове використання бюджетних коштів у 2019 році тими, кому спрямовувалися кошти для оплати робіт чи послуг. Програма використовувала бюджетні кошти, і треба з'ясувати, наскільки раціонально. До того ж, зараз, у зв'язку із завершенням програми, вирішується питання про ліквідацію підрозділу, який її реалізовував, тому, щоб прийняти рішення про ліквідацію, треба також провести аудит", — сказав Клюцевський.

Комісія працюватиме до 25 серпня.

Що відомо

  • З 2015 до червня 2020 року Департамент масових комунікацій Харківської ОДА очолювала Вікторія Аннопольська, яка працювала за керівництва в ОДА Ігоря Райніна та Юлії Світличної.
  • У зв'язку із реорганізацією в ОДА Департамент масових комунікацій перебуває в стані ліквідації.
  • 2 липня Кучер підписав розпорядження про проведення аудиту Центру екстреної допомоги. Він триватиме до 1 вересня.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди