Створила фейкові магазини: на Хмельниччині засудили онлайн-продавчиню

Створила фейкові магазини: на Хмельниччині засудили онлайн-продавчиню

Створила фейкові магазини: на Хмельниччині засудили онлайн-продавчиню
ФОТО: Getty Images

Шепетівський міськрайонний суд призначив покарання 25-річній жительці Шепетівки за шахрайство й повторне шахрайство: 1 рік 6 місяців позбавлення волі зі звільненням від його відбування на один рік іспитового строку. Жінка створила в Instagram три сторінки фейкових магазинів жіночого одягу, де розміщувала фіктивні оголошення про продаж товару, а замовлення приймала через месенджер соцмережі. Після отримання грошей ніякого товару, відповідно, нікому не відправляла.

Про це повідомили у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Як зазначили у суді, від серпня 2022 року до квітня 2023 року обвинувачена таким чином обдурила 24 потерпілих та заволоділа сумою у 14402 гривні.

Жінка має статус внутрішньо переміщеної особи із встановленим постійним місцем проживання, сама утримує малолітню дитину, тому погодилися з прокурором щодо пропозиції призначити їй покарання зі звільненням від реального відбування на іспитовий строк. Усі потерпілі подали заяви про те, що не заперечують проти затвердження угоди.

"Суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченою у шахрайстві й повторному шахрайстві – визнав 25-річну жительку Шепетівки винною у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених відповідно частиною 1 статті 190 й частиною 2 статті 190 КК України, та призначив їй узгоджене сторонами остаточне покарання: 1 рік 6 місяців позбавлення волі зі звільненням від його відбування на один рік іспитового строку. На момент укладення угоди зі слідством 8 793 гривні завданих збитків жінка відшкодувала добровільно. Решту зобов’язалася відшкодувати впродовж одного місяця з моменту набрання вироком законної сили", - зазначають у пресслужбі суду.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок