Шість українських стадіонів відповідають найвищій категорії — Асоціація футболу

Шість українських стадіонів відповідають найвищій категорії — Асоціація футболу

Шість українських стадіонів відповідають найвищій категорії — Асоціація футболу

Українська асоціація футболу оприлюднила список стадіонів країни, структурованих за категоріями відповідно до інфраструктури та "повноважень". Шість арен мають четверту, найвищу, категорію.

Список стадіонів за категоріями був укладений згідно з Регламентом інфраструктури стадіонів та заходів безпеки проведення змагань з футболу.

Четвертій категорії в Україні відповідають такі стадіони:

  • "Арена Львів" (м. Львів);
  • "Дніпро-Арена" (м. Дніпро);
  • НСК "Олімпійський" (м. Київ);
  • ОСК "Металіст" (м. Харків);
  • "Славутич-Арена" (м. Запоріжжя);
  • "Чорноморець" (м. Одеса).

15 українських стадіонів відповідають критеріям третьої категорії.

Зазначимо, згідно з Категоризацією стадіонів УЄФА, стадіони четвертої категорії можуть приймати груповий етап, плейоф та фінали єврокубків, третьої та другої категорії - лише кваліфікаційні раунди Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Категорії визначаються місткістю, розміром поля, обладнанням прес-зон, простору для роботи фотографів, родягалень, парковок тощо.

Нагадаємо, починаючи з 25 липня, на українські стадіони буде допущено 25 % глядачів (від місткості арени). Міністр охорони здоров'я Максим Степанов назвав умови перебування вболівальників на трибунах.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start