Кияни можуть забрати додому врятованих тварин з Херсонщини

Кияни можуть забрати додому врятованих тварин з Херсонщини

Кияни можуть забрати додому врятованих тварин з Херсонщини
Скріншот з відео: Суспільне

За вихідні у столиці знайшли нові родини майже 30 врятованих тварин із затопленої Херсонщини.

У КМДА закликають киян забирати чотирилапих з тимчасового притулку "Виставковий центр". Туди з міських ветклінік переводять тварин після огляду, необхідних щеплень та лікування.

Їхнє подальше прилаштування є пріоритетним, оскільки завдяки цьому звільняють місця для інших постраждалих тварин.

"Кількість місць у притулку та клініках обмежена, ми фізично не можемо прийняти всіх. Тому адопція – наш головний пріоритет", – зазначила в.о. директорка Київської міської лікарні ветеринарної медицини Наталя Мазур.

Познайомитись із тваринами та забрати когось додому можна у тимчасовому притулку для тварин за адресою: вулиця Академіка Глушкова, 1, 16-й павільйон. Попередній запис: (093-540-12-18) з 10:00 до 17:00.

Що відомо про евакуацію тварин із Херсонської області

На Херсонщині, через підрив 6 червня російськими військами Каховської ГЕС, проводиться евакуація з населених пунктів, яким загрожує підтоплення. Людей вивозять автобусами до Херсона та Миколаєва, а далі до Хмельницького, Одеси, Кропивницького, Києва й інших міст.

Евакуювати тварин допомагають волонтери організацій Save Ukraine та UAnimals. З ними можна зв'язатися за телефонами: 0 800 333 129 та 068 810 48 76. Також можна писати на сторінки організацій у соцмережах. Якщо людина планує евакуйовуватися без тварини, волонтери просять відпустити друзів менших, щоб вони мали змогу врятуватись самостійно.

На початок