"Слава Богу, дощик допомагає". Яка ситуація з забезпеченням водою у Марганці на Дніпропетровщині

"Слава Богу, дощик допомагає". Яка ситуація з забезпеченням водою у Марганці на Дніпропетровщині

"Слава Богу, дощик допомагає". Яка ситуація з забезпеченням водою у Марганці на Дніпропетровщині
Суспільне Дніпро

У Марганці, що на Дніпропетровщині, підвозять питну воду з місцевої очисної системи. Водій водовоза Юрій розповів Суспільному: щодня працює з восьмої години ранку до восьмої вечора, розвозить воду у дві точки.

"У мене діжка на три кубометри, по півтора на точку. За день ходок шість — сім виходить. Щодо якості, я не спеціаліст, але Томаківська санстанція перевіряла — вода придатна для пиття. Хоча зараз будь-яку воду треба кип`ятити", — сказав чоловік.

Житель Марганця Олександр прийшов набрати воду в баклажки. Каже: води у кранах немає.

"Чекаємо, може технічну скоро дадуть. Питну привозять, ажіотажа немає, люди усе розуміють. Води вистачає. Слава Богу, дощик допомагає, усе нормально. Набираємо дощову", — розповів він.

За словами чоловіка, городину поки не поливають.

За словами начальника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, на Нікопольщину вже доставили понад 10 цистерн з водою по 70 тонн кожна. Задіяли і 18 пожежних машин та десь пів сотні водовозів. Частину з них безкоштовно надали аграрії. В районі організовано 53 пункти видачі води.

Що відомо про ситуацію з водопостачанням на Дніпропетровщині

  • На Нікопольщині водопостачання припинене у Покрові, Марганці, частині Покровської громади, Томаківській, Мирівській, Червоногригорівській громаді. Організовано підвезення води. У самому Нікополі водопостачання з перебоями. У системі знижено тиск, тому місцями може не бути води. Також у Нікопольському районі працюють над тим, щоб один з обласних водоканалів наповнював там резервуари.
  • В Апостолівській громаді Криворізького району вода подається погодинно, в Грушівській – плануються відключення, але організовано підвезення води. Софіївська громада – воду подають погодинно, заповнюють резервуари.
  • З держбюджету України виділили 159,7 мільйона гривень для забезпечення жителів Дніпропетровщини питною водою.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок