З підтопленої Херсонщини до Миколаєва загалом евакуювали 672 людини

З підтопленої Херсонщини до Миколаєва загалом евакуювали 672 людини

З підтопленої Херсонщини до Миколаєва загалом евакуювали 672 людини
Жінка з дитиною, евакуйовані з Херсонщини, стоять на Миколаївському вокзалі, 6 червня 2023 року. Фото: Ніни Булах/Суспільне Миколаїв

Через підрив Каховської ГЕС з Херсонщини до Миколаєва станом на 10 червня загалом евакуювали 672 людини. Евакуйовані залишилися в обласному центрі, або поїхали в інші міста, зокрема до Одеси та Хмельницького.

Про це в ефірі марафону "Єдині новини" розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

За словами Віталія Кіма, у Миколаєві херсонці могли оформити грошову допомогу.

"Данська рада у справах біженців виплатила переселенцям по 6 660 грн, на що спрямувала 2,7 мільйона гривень, також "Укрпошта" виплатила по 2 тисячі гривень на дорослу людину, по 3 тисячі на дитину, чи людину з інвалідністю", — каже Віталій Кім.

Зі слів очільника ОВА, в області також допомагали тваринам. Загалом 100 собак та 30 кішок, яких врятували на Херсонщині, поселили в Миколаївському центрі безпритульних тварин.

"Миколаїв допомагає Херсону. У нас для Херсона зарезервовані евакуаційні автобуси, човни, гуманітарна допомога. Але я спілкуюсь з начальником Херсонської ОВА Олександром Прокудіним, у них все є, навіть попросили не привозити більше човнів, вистачає. Керує штабом із ліквідації наслідків Ігор Клименко, рятувальна операція налагоджена", — розповів посадовець.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок