Зі Львова в Херсон відправили 20 тонн гуманітарної допомоги

Зі Львова в Херсон відправили 20 тонн гуманітарної допомоги

Зі Львова в Херсон відправили 20 тонн гуманітарної допомоги
Львівська міська рада

Зі Львова відправили фуру з 20 тоннами гуманітарної допомоги для мешканців Херсона. Вантаж складається із продуктів та речей першої необхідності. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

До справи долучилися благодійники та підприємці. За словами голови міської евакуаційної комісії Євгена Бойка, херсонцям відправили різні продукти, зокрема крупи, солодощі, чай, консерви, а також ліки, побутову хімію, питну воду, корм для тварин, візки та милиці.

"Це ті речі, які зараз є вкрай необхідними для мешканців. Ця допомога – це спільний гуманітарний вантаж, який ми зібрали з допомогою львівських підприємців і благодійників", — каже посадовець.

Гуманітарний вантаж скерували Херсонській міській військовій адміністрації. Надалі продукти і речі передаватимуть мешканцям.

Частина гуманітарної допомоги
Частина гуманітарної допомоги. Львівська міська рада

Також з гуманітарною місією в Херсоні третю добу поспіль перебувають працівники львівської Домівки врятованих тварин. Перша машина з тваринами вже поїхала до Львова. За словами керівника Домівки Ореста Залипського, багато собак і котів чекатимуть у притулку на нові родини.

Евакуйовані тварини
Евакуйовані тварини. Facebook/Домівка врятованих тварин

На початок