Військові підрозділу "Ахмат" вночі п'ять разів штурмували Мар'їнку — Шершень

Військові підрозділу "Ахмат" вночі п'ять разів штурмували Мар'їнку — Шершень

Військові підрозділу "Ахмат" вночі п'ять разів штурмували Мар'їнку — Шершень
Мар'їнка, Донеччина, 11 травня 2023 рік. Фото: АР/Libkos

Завдання російських військ не змінилося, вони прагнуть захопити Мар'їнку і створити умови для оточення Авдіївки на Донеччині. Про це в ефірі 24 Каналу розповів речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

За його словами, на Мар'їнському напрямку фронту Сили оборони відбили всі атаки армії РФ. У районі самого міста військові РФ зазнали втрат.

"Завдання окупаційних військ не змінилося: захопити Мар'їнку і створити умови для оточення Авдіївки. На цьому відтинку можна розказати про невдалі дії військових із загону "Ахмат", які намагалися оволодіти взводними опорними пунктами першого ешелону оборони ЗСУ у Мар'їнці. Вночі вони п'ять разів намагалися штурмувати місто", — зазначив він.

Всього, за даними речника, на Донеччині було дев'ять спроб штурмів армії РФ.

"Під Вугледаром військові РФ намагаються зупинити просування Сил оборони. Тут є локальні успіхи ЗСУ, тому військові РФ намагаються подекуди відновити втрачені позиції, навіть залучають резерви з підрозділу "Шторм Z", десь до 50 солдатів. Виявили там артилерійську батарею, працюємо над тим, аби її знешкодити", — розказав офіцер.

Як поінформував Шершень, на Авдіївському напрямку солдати РФ намагалися йти у наступ, але всі атаки були відбиті.

"Йдеться про населені пункти Сєверне і Опитне".

Він також розповів, що у районах населених пунктів Новопавлівка і Времівка війська РФ перейшли в оборону, туди переміщують колони військової техніки, аби підсили свої підрозділи.

Сьогодні російські військові 12 разів обстріляли центральну частину Авдіївки. Як повідомив Суспільному Донбас начальник Авдіївської МВА Віталій Барабаш, стріляли зі ствольної артилерії, кілька разів "Градами", двічі били з танків.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок