Понад тисячу франківських учнів взяли участь у всеукраїнському спортивному заході "Рух — це життя"

Понад тисячу франківських учнів взяли участь у всеукраїнському спортивному заході "Рух — це життя"

Понад тисячу франківських учнів взяли участь у всеукраїнському спортивному заході "Рух — це життя"
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Понад тисячу учнів взяли участь у всеукраїнському спортивному заході "Рух — це життя", який відбувся 10 червня поблизу міського озера в Івано-Франківську. Діти змагалися в різноманітних естафетах, легкоатлетичних забігах, велопробігах, квестах, мінітурнірах із різних видів спорту, проводили "руханки" й танцювальні конкурси. Загалом розгорнули понад 40 локацій, повідомляє з місця кореспондентка Суспільного.

З 1 до 18 червня такий захід відбувається у різних містах України. Його організувало Міністерство освіти й науки.

Спортивний захід "Рух — це життя" в Івано-Франківську
У Франківську провели всеукраїнський спортивний захід "Рух — це життя". Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Івано-Франківськ вибрали центральною локацією цього спортивного дійства, розповів голова комітету фізичного виховання і спорту Міністерства науки й освіти України Вадим Стеценко.

"Наша мета — щоб у кожному закладі освіти відбувся такий захід. Чи це просто "руханка", чи якісь спортивні змагання. Таким чином ми популяризуємо здоровий спосіб життя та рухову активність. Тут представлені також шахи, таеквондо, байдарки, сапи, різні батути", — розповідає Вадим Стеценко.

На заході "Рух — це життя" змагалися таеквондисти
Участь у заході "Рух — це життя" беруть діти, які займаються у спортивних секціях, і ті, хто тільки пробує себе у різних активностях. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

У спортивному дійстві бере участь Денис Острах. Хлопець займається веслуванням.

"Мені подобається. Складно зазвичай причалювати та розвертатися. Сьогодні будемо перепливати, трохи боюся програти", — каже Денис Острах.

Локація з греблі стоячи на всеукраїнському спортивному заході "Рух — це життя"
У межах заходу розгорнули понад 40 локацій. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Андрій Кіт бере участь у запливі греблею стоячи. Хлопець займається плаванням, проте вирішив спробувати свої сили у новому виді спорту.

"Подобається все. Тільки складно повертати на місці. Мені вдається, але це — важко. Плавання не залишу, але на канікулах буду ходити на греблю", — розповів Андрій Кіт.

На заході "Рух — це життя" змагалися шахісти
Діти змагалися в різноманітних турнірах. Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба каже: такі спортивні заняття — це дієвий спосіб реабілітації дітей і можливість позбавитися стресу.

"Це — можливість сконцентруватися на русі. Наша робота — залучити дітей до спорту, дати їм можливість ознайомитися з руховими активностями. Ми хочемо, щоб не батьки вибирали для дітей види спорту, а діти самі пробували", — розповідає Роман Греба.

За словами голови комітету фізичного виховання і спорту Міністерства науки й освіти України Вадима Стеценка, участь у заході "Рух — це життя" беруть діти, які займаються у спортивних секціях, і ті, хто тільки пробує себе у різних активностях. Таке спортивне дійство відбулося у 15 областях України, також його проводять у Польщі та Угорщині. За час проведення заходу планують залучити орієнтовно 100 тисяч учнів, розповів Вадим Стеценко.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок