Випускникам ліцею імені Героїв Крут у Львові вручили атестати

Випускникам ліцею імені Героїв Крут у Львові вручили атестати

Випускникам ліцею імені Героїв Крут у Львові вручили атестати
Суспільне Львів

Вранці 10 червня випускники Львівського ліцею імені Героїв Крут отримали атестати. У 2023 році завершили навчання 147 ліцеїстів. Серед них є юнаки із родин переселенців та ті, чиї батьки загинули під час війни із російськими військами.

Завершення навчання у Львівському ліцеї імені Героїв Крут відзначили традиційним для закладу ритуалом. Випускники внесли прапор закладу та передали його молодшим ліцеїстам.

Випускні урочистості
Випускні урочистості. Фото Романа Балука

Серед тих, хто отримав атестат, і Андрій Дерев’янко. Львів'янин буде військовим у п'ятому поколінні.

"Тато, дідо, прадід — всі військові. Як почалась війна в 2014 році – мене якось тягнуло в армію просто. Ну це ніяк не пояснити. От просто хотілося там всередині. Всі питались чому – я не міг ніяк відповісти", — каже випускник.

Випускники ліцею
Випускники ліцею. Суспільне Львів

Юнаки завершили навчання
Юнаки завершили навчання. Фото Романа Балука

За словами керівника ліцею Юрія Гусара, це єдиний такий заклад із військовою спеціалізацією на Львівщині, де навчають дітей із 13-річного віку.

"Більше 85 відсотків випускників в подальшому присвячують своє життя і навчання в закладах сектору оборони та безпеки і, мабуть, найголовніше, що серед тих випускників є діти тих героїв, які загинули, діти тих батьків, які воюють. Вони готові йти їхніми сходинами заради того, щоб захищати нашу Батьківщину", — говорить Юрій Гусар.

Випуск з ліцею Героїв Крут у 2023 році
Випуск з ліцею Героїв Крут. Фото Романа Балука

Вступна кампанія в закладі розпочнеться 26 червня.

147 ліцеїстів отримали атестати
147 ліцеїстів отримали атестати. Фото Романа Балука

На початок