Спецкомісія проінспектувала укриття на київському Подолі

Спецкомісія проінспектувала укриття на київському Подолі

Спецкомісія проінспектувала укриття на київському Подолі
Фото: Ігор Клименко/Facebook

На 7 день спеціальна комісія, яка перевіряє стан та доступність укриттів, провела ревізію на київському Подолі. Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

За його словами, тільки половина від перевірених укриттів "технічно придатна бути укриттями". І з цієї половини ще половина в належному стані. Але більшість з вільним доступом.

Як зазначив міністр, учора перевірочна комісія завершила ревізію укриттів та вихідними Мінстратегпром працюватиме над зведенням даних і звітом.

Що відомо про перевірки київських укриттів

За дорученням Президента Володимира Зеленського 3-го червня стартувала комісія щодо перевірки укриттів у столиці. Вона оцінює доступність та базові параметри.

Спеціальна комісія працюватиме 10 днів та вибірково перевірятиме щодня кожен район столиці. Крім того, на базі Департаменту муніципальної безпеки КМДА вирішили сформувати 10 мобільних груп за участі громадських активістів, які перевірятимуть стан укриттів і доступ до них населення.

Спеціальна мапа укриттів є в додатку "Київ Цифровий". Розробники додали нову функцію: у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

У Київській міській прокуратурі повідомили, що правоохоронці розслідують можливе розкрадання грошей, які були виділені на ремонт укриттів у столиці.

На початок