У Львові прощаються із десантником 80 бригади Владиславом Войтиною

У Львові прощаються із десантником 80 бригади Владиславом Войтиною

У Львові прощаються із десантником 80 бригади Владиславом Войтиною
Львівська міська рада

Сьогодні, 10 червня, у Львові прощаються із захисником України Владиславом Войтиною. Військовому було 25 років. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Владислав Войтина народився у Львові. Чоловік здобув освіту в Інституті права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки. Проходив військову службу в місті Кам’янка-Бузька. У вільний час Владислав займався грою на гітарі, активно вивчав зброярство та філософію. Захоплювався творами Альбера Камю та Ернста Юнґера.

Після початку агресії Росії виконував бойові завдання у зоні АТО/ООС у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади. За особистий героїзм і відвагу захисника нагородили Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "Сталевий хрест".

Повномасштабне вторгнення Владислав Войтина зустрів на передовій. Боровся із російськими військовими на Херсонщині, Миколаївщині, Харківщині та Донеччині. Після перемоги військовий мріяв відвідати скандинавські країни. Захисник загинув 7 червня у віці 25 років. У нього залишилися батько, бабуся, сестра та кохана.

Чин похорону військового розпочався о 10:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають десантника на Личаківському кладовищі.

На початок