Рівень води у Каховському водосховищі продовжує знижуватись, Нікополь без води

Рівень води у Каховському водосховищі продовжує знижуватись, Нікополь без води

Рівень води у Каховському водосховищі продовжує знижуватись, Нікополь без води
Суспільне Дніпро

Рівень води у Каховському водосховищі продовжує знижуватись. Про це у своєму зверненні вранці 10 червня повідомив міський голова Нікополя Олександр Саюк.

За його словами, Нікополь зараз без води.

"На жаль, рівень води у Каховському водосховищі продовжує знижуватись. Роботи продовжуються. Водопостачання тимчасово відключено. Якщо сьогодні роботи не будуть закінчені, то розпочнемо видачу воду. Місця видачі надамо додатково", — написав він.

Що відомо про ситуацію з водопостачанням на Дніпропетровщині

  • Станом на вечір 9 червня п'ять водоканалів, які підпорядковуються Дніпропетровській обласній раді, працювали в штатному режимі, повідомив очільник облради Микола Лукашук. Дніпровський, Камʼянський, Новомосковський, Павлоградський та Синельниківський райони з водою.
  • На Нікопольщині водопостачання припинене у Покрові, Марганці, частині Покровської громади, Томаківській, Мирівській, Червоногригорівській громаді. Організовано підвезення води. У самому Нікополі водопостачання з перебоями. У системі знижено тиск, тому місцями може не бути води. Також у Нікопольському районі працюють над тим, щоб один з обласних водоканалів наповнював там резервуари.
  • В Апостолівській громаді Криворізького району вода подається погодинно, в Грушівській – плануються відключення, але організовано підвезення води. Софіївська громада – воду подають погодинно, заповнюють резервуари.
  • З держбюджету України виділили 159,7 мільйона гривень для забезпечення жителів Дніпропетровщини питною водою.

Що відомо про підрив військами РФ Каховської ГЕС

  • Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.
  • Внаслідок затоплення Олешок на лівому березі Дніпра Херсонщини загинули дев’ятеро людей. Поки неможливо встановити кількість зникли безвісти, російські військові дають людям можливості евакуюватись.
  • У Голій Пристані вода зупинилась і впала у деяких місцях на п'ять сантиметрів. Люди евакуюються самотужки. Раніше керівниця Голопристанської МВА Світлана Лінник. повідомила, що у місті затоплені 196 житлових будинків.
  • У Новій Каховці рівень води знизився. Повінь відступила нижче центрального проспекту. Під водою паркова зона, зоопарк, яхт-клуб. Найгірша ситуація у Корсунці. Там все ще затоплені житлові будинки, але рівень води знижується.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок