Кропивничани зібрали півтори тонни допомоги для тварин з херсонського притулку

Кропивничани зібрали півтори тонни допомоги для тварин з херсонського притулку

Кропивничани зібрали півтори тонни допомоги для тварин з херсонського притулку
Кропивничани зібрали півтори тонни води та їжі для тварин з херсонського притулку. Фото: Суспільне Кропивницький

Кропивничани зібрали допомогу для тварин з херсонського притулку. Там постійно живуть 600 котів і собак, туди привозять тварин з підтоплених територій, залишають господарі на перетримку. Про це Суспільному розповів голова Кропивницької районної ради Андрій Лейбенко, який разом з благодійним фондом "Збережемо українців" ініціював збір допомоги. Її ввечері 9 червня привезли у Херсон.

У Кропивницькому зібрали допомогу для людей і тварин підтопленої Херсонщини через підрив російською армією Каховської гідроелектростанції 6 червня. Оголошення розмістили у соціальних мережах, звернулись до знайомих, друзів, говорить Андрій Лейбенко.

"Тварини – це ті, хто залежний від людей, вони не зможуть себе нагодувати, а через стихію ще й самотужки знайти собі їжу. Тож ми повинні їм допомогти".

"Ми привезли сто літрів питної води та 150 кілограмів корму для котиків і собачок. Все це поїде на Херсонщину, – говорить кропивничанка Анна Саакян. – Я вважаю, що це наша місія, хто як не ми, українці, будемо допомагати одне одному".

Допомога херсонським тваринам
Кропивничанка Анна Саакян передала у херсонський притулок для тварин понад 100 літрів води та 150 кілограмів корму. Фото: Суспільне Кропивницький

За добу зібрали майже тонну харчів для тварин, говорить співзасновник фонду "Збережемо українців" Артем Андрєєв. З його слів, з початку російського вторгнення в Україну допомагають переселенцям, жителям деокупованих територій та військовим.

"Це дуже велика катастрофа і ми не можемо стояти осторонь, відсиджуватися, тому зібрали допомогу – це сухий корм, консерви, паштети, вода. Також візьмемо 50 харчових наборів, загальна вага одного майже 10 кілограмів. Ще 300 кілограмами нашу машину довантажать у Миколаєві жителі Кропивницького, які там проживають".

За підрахунками Андрія Лейбенка, кропивничани зібрали півтори тонни допомоги. Її ввечері 9 червня привезли в Херсон, у притулок для котів і собак. За його інформацією, тут постійно живуть 600 тварин і ще 30 лишили на перетримку господарі, які рятувались від підтоплення.

Сьогодні (9 червня) четверта доба після підриву російськими військовими Каховської гідроелектростанції.

На початок