Японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура приїхав із благодійним концертом до Бучі

Японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура приїхав із благодійним концертом до Бучі

Японський піаніст-віртуоз Темпей Накамура приїхав із благодійним концертом до Бучі
Темпей Накамура на Київській площі в Бучі, 9 червня, 2023 р. Фото: Скріншот з відео Бучанської міської ради/Telegram

На Київській площі у Бучі у п’ятницю, 9 червня, дає благодійний концерт піаніст із Японії Темпей Накамура. Виступ організували на підтримку Збройних сил України.

Про це інформує у Telegram Бучанська міська рада.

Вхід на концерт японського музиканта вільний. При цьому відвідувачі можуть зробити пожертву на будь-яку суму на підтримку українських військових.

Захід організовує відділ культури, національності та релігії Бучанської міської ради із Українсько-Японським центром КПІ імені Ігоря Сікорського та Київською обласною військовою адміністрацією.

Що відомо про піаніста Темпея Накамуру

Темпей Накамура — віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років, навчаючись в Осаці та Нью-Йорку. Невіддільною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист почав ще 14-річним, коли його будинок було зруйновано землетрусом.

У 2017 році Темпей провів серію благодійних концертів на сході України за ініціативи Міжнародної організації з міграції в межах проєкту "Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі".

А у жовтні 2022 року в межах європейського турне Темпей провів концерти в містах Боярка та Ірпінь. Концерт в Києві 10 жовтня 2022 року провели в бомбосховищі гуртожитку КПІ.

8 червня японський піаніст дав благодійний концерт у Києві. Виступ відбувся у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На початок