Загрози спалаху холери на Дніпропетровщині немає – ОВА

Загрози спалаху холери на Дніпропетровщині немає – ОВА

Загрози спалаху холери на Дніпропетровщині немає – ОВА
Фото: Суспільне Дніпро

На Дніпропетровщині загрози спалаху холери немає. Всі показники у воді в нормі, повідомили у Telegram-каналі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

За повідомленням, останній спалах холери в Україні був у 2011 році, а на Дніпропетровщині – у 1994-му.

Аби не допустити спалах хвороби, фахівці постійно відбирають проби води й моніторять ситуацію. За необхідності збільшують кількість ділянок, які необхідно перевірити.

Також усіх хворих на кишкові інфекції направляють на додаткові обстеження.

З настанням спеки для жителів регіону зростає ризик зараження іншими кишковими інфекціями. Тому слід дотримуватися рекомендацій, а саме:

  • часто обробляти руки;
  • кип’ятити воду;
  • ретельно мити овочі і фрукти;
  • термічно обробляти їжу, дотримуватися правил зберігання;
  • використовувати окремо кухонне приладдя для сирих і готових продуктів.

Яка ситуація з водопостачанням на Дніпропетровщині

Станом на вечір 9 червня, Дніпровський, Камʼянський, Новомосковський, Павлоградський, Синельниківський райони з водою.

На Нікопольщині водопостачання припинене у Покрові, Марганці, частині Покровської громади, Томаківській, Мирівській, Червоногригорівській громадах. Організовано підвезення води.

В Апостолівській громаді Криворіжжя вода подається погодинно, в Грушівській – плануються відключення, але організовано підвезення води. Софіївська громада – воду подають погодинно, заповнюють резервуари.

Що відомо про підрив військами РФ Каховської ГЕС

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.

Внаслідок затоплення Олешок на лівому березі Дніпра Херсонщини загинули дев’ятеро людей. Поки неможливо встановити кількість зникли безвісти, російські військові дають людям можливості евакуюватись.

У Голій Пристані вода зупинилась і впала у деяких місцях на п'ять сантиметрів. Люди евакуюються самотужки. Раніше керівниця Голопристанської МВА Світлана Лінник. повідомила, що у місті затоплені 196 житлових будинків.

У Новій Каховці рівень води знизився. Повінь відступила нижче центрального проспекту. Під водою паркова зона, зоопарк, яхт-клуб. Найгірша ситуація у Корсунці. Там все ще затоплені житлові будинки, але рівень води знижується.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок