У Київській області скоротили час роботи розважальних закладів

У Київській області скоротили час роботи розважальних закладів

У Київській області скоротили час роботи розважальних закладів

Відтепер на Київщині всі розважальні заходи – концерти, шоу-програми, дискотеки – мають закінчувати свою роботу не пізніше 21:00. Часові обмеження ухвалили під час засідання оперативного штабу обласної військової адміністрації. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко у своєму дописі на Facebook.

"Війна триває. На жаль, дехто про це забув. Продовжують розважатися навіть під час повітряної тривоги під гучну музику та світлове шоу. Наприклад, як це було декілька днів тому в Одесі. Тому йдеться не лише про моральний бік, але й про безпеку", – написав Руслан Кравченко. Начальник КОВА нагадав, що комендантська година в області діє з 00:00 до 5:00. На цей період усі розважальні заклади – бари, ресторани, заміські комплекси, клуби, ТРЦ тощо – повинні припиняти свою роботу. За порушення комендантської години законом передбачена відповідальність. Працівники поліції регулярно перевірятимуть дотримання розважальними закладами та відвідувачами часових обмежень, заначив Руслан Кравченко.

Що відомо про порушення комендантської години у Києві Журналісти "Української правди" виявили у Києві кілька розважальних закладів , які працювали під час комендантської години. На території одного із ресторанів о 2 ночі медійники помітили директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка.

7 червня столичний голова Віталій Кличко заявив, що звільнить директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка за порушення комендантської години. 8 червня мер Києва Віталій Кличко підписав заяву Олександра Никоряка про звільнення. У розпорядженні міського голови зазначається, що Никоряк О.Д. звільняється з посади директора Департаменту охорони культурної спадщини КМДА 9 червня за угодою сторін. Його обов'язки виконуватиме заступниця директора вказаного Департаменту Ірина Черненко.

На початок