У Миколаєві продовжує знижуватися рівень води

У Миколаєві продовжує знижуватися рівень води

У Миколаєві продовжує знижуватися рівень води
Підтоплений 8-й причал у Миколаєві, 8 червня 2023 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

В акваторії Миколаєва станом на 9 червня рівень води продовжує знижуватись. Підтопленими залишаються берегова лінія, частково міські пляжі та подвірʼя у приватних секторах.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

За інформацією Олександра Сєнкевича, загальний рівень води в акваторії Миколаєва на ранок 9 червня становив +103 сантиметри. За ніч рівень води знизився на два сантиметри. Протягом дня рівень води знижувався.

Жителька мікрорайону Ракетне Урочище Світлана розповіла кореспондентам Суспільного, що сьомого та восьмого червня вода була під воротами її будинку.

"Ввечері вже у дворі була, вчора сюди дійшла і далі не йшла. Через скелю можна пройти. Чоловік поставив драбину і через скелю зробив сходи, аби можна було пройти води набрати. Питної води немає, ми ходимо набирати в баках", – розповіла Світлана.

Вода також дійшла до мікрорайону Намив. Житель В’ячеслав сказав, що в той сьомого червня вода піднялася на 100 міліметрів.

"Порівняно з Херсоном, у нас все гарно. Ходимо по коліна у воді, нічого страшного. В гараж вода зайшла, кому – у будинок зайшла. По-різному. Призупинилась. Десь сантиметри на два-три точно відійшла. Це я по своєму гаражу орієнтуюсь. Вчора ще була вода у гаражі, а сьогодні вже пішла", – розповів В’ячеслав.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок