Перший добровольчий хірургічний шпиталь із Франківщини переміг у національному конкурсі

Перший добровольчий хірургічний шпиталь із Франківщини переміг у національному конкурсі

Перший добровольчий хірургічний шпиталь із Франківщини переміг у національному конкурсі
Фото: Facebook/Перший добровольчий хірургічний шпиталь

Перший добровольчий хірургічний шпиталь з Івано-Франківщини став переможцем національного конкурсу "Благодійна Україна 2022. Благодійність на захисті України". Медзаклад переміг у номінації "Доброчинність малого та середнього бізнесу". Нагородження переможців відбулося 8 червня у Києві, повідомили на Facebook-сторінці медзакладу.

Загалом для участі в конкурсі надійшло приблизно 2 000 заявок з усієї країни.

"Щиро дякуємо всім, хто довірив нам своє життя і здоров'я. А також висловлюємо вдячність всім, хто проголосував за наш заклад на конкурсі. На початку війни ми вирішили, що замість пластичних операцій будемо безкоштовно лікувати військових та переселенців, бо хочемо бути корисними суспільству і наближати перемогу України", — звернувся з подякою керівник закладу Станіслав Онищук.

Медики та волонтери шпиталю також здобули призові місця на конкурсі. Зокрема травматологиня Оксана Мироненко зайняла третє місце у номінації "Волонтер року ". Медик та волонтер з Чехії Віт Самек — третє місце у номінації "Допомога з-за кордону".

Що відомо про добровольчий хірургічний шпиталь

Перший добровольчий хірургічний шпиталь створили в Івано-Франківську на базі приватної клініки пластичної хірургії у березні 2022 року. Згодом — у Лисці на Івано-Франківщині. За рік у медзакладі надали безоплатну медичну допомогу майже 3 500 пацієнтам, серед яких — військові та переселенці усієї країни.

Лікарі шпиталю перші п'ять місяців працювали без заробітної плати та вихідних. Упродовж року команда медзакладу виграла та реалізувала 12 грантових проєктів. Завдяки цим грошам та допомозі благодійників закупили необхідне обладнання, а також почали виплачувати зарплати працівникам.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок