Команда "Київ Цифровий" працюватиме над електронним сервісом для військових

Команда "Київ Цифровий" працюватиме над електронним сервісом для військових

Команда "Київ Цифровий" працюватиме над електронним сервісом для військових
Фото: УНІАН

Команда застосунку "Київ Цифровий" працюватиме над "Електронним кабінетом Захисника" для військовослужбовців та ветеранів ЗСУ.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва Петро Оленич.

За його словами, новий електронний сервіс допоможе краще взаємодіяти із міськими установами за принципом єдиного вікна. Це допоможе ветеранам та їхнім родинам скористатися правом на медичну та матеріальну допомогу, а також оформити пільги.

"Сервіс дасть змогу захисникам отримувати належні їм послуги та допомогу від міста в електронному вигляді та в мінімально короткі проміжки часу. Робота над наповненням сервісу триває", – повідомив Оленич.

"Електронний кабінет Захисника" має запрацювати до кінця 2023 року.

Що відомо про мобільний додаток "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Зокрема, підключено оплату банківською карткою та гаджетами з NFC на всіх маршрутах і видах комунального громадського транспорту.

16 листопада 2022 року Київ отримав нагороду "World Smart City Award Special Recognition" за цей додаток.

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Мешканці столиці просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

У додатку є спеціальна мапа укриттів, яку можна переглядати без інтернету. Також розробники додали нову функцію: тепер у застосунку можна поскаржитись не лише на недоступні укриття, а й на їх незадовільний стан.

Ще у "Київ Цифровий" з'явились підказки про закриті вестибюлі метро та відновився запис до ЦНАПів.

На початок