У Миколаєві притулок для тварин потребує допомоги. Необхідний автомобіль

У Миколаєві притулок для тварин потребує допомоги. Необхідний автомобіль

У Миколаєві притулок для тварин потребує допомоги. Необхідний автомобіль
Власниця притулку для тварин Ольга Волкова. Миколаївщина, 2023 рік. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

У миколаївському притулку для тварин, яким опікується волонтерка Ольга Волкова, проживає майже 100 тварин. Автомобіль, на якому жінка їх перевозила, 29 травня 2023 року підірвався на міні. Відновленню не підлягає. Станом на 9 червня заклад потребує допомоги у придбанні автівки.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла власниця притулку Ольга Волкова.

За словами Ольги Волкової, існування притулку без автомобіля неможливе.

"У мене ранок розпочинається з того, що я прошу Бога не дати нікому з них серйозно захворіти. Найголовніше — це лікування тварин. Це відвезти тварину, привезти тварину, стерилізація, операція, купівля корму, це купівля ліків. І ось на сьогодні одній собачці допомогу не встигла надати", — сказала власниця притулку.

Притулок Ольги Волкової розташований за 20 кілометрів від Миколаєва. За словами жінки, не кожен погоджується їхати та допомагати на таку відстань.

"Без машини нам ніяк. Рятувати, працювати ми не можемо. Нам необхідний будь-який вид транспорту, на якому можна перевозити тварин, куди стануть клітини, стануть балони газові, балони для води. Можливо, хтось може дати в оренду, хтось допомогти, хтось може продати не за всі гроші світу", — додала жінка.

Зі слів Ольги Волкової, з 1 червня 2023 року притулок офіційно зареєстрований і має назву "Душі бродяг".

"99 відсотків тварин, які перебувають у притулку, отримали свого часу один єдиний вирок – приспати, жити не повинен, жити не буде, а вони живуть, вони щасливі", — розповіла пані Ольга.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок