Росія шукає слабкі місця в протиповітряній обороні України — Ігнат

Росія шукає слабкі місця в протиповітряній обороні України — Ігнат

Росія шукає слабкі місця в протиповітряній обороні України — Ігнат
Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. Скріншот з відео

Під час повітряної атаки на Україну за допомогою дронів та ракет, що сталась у ніч на 9 червня, російські війська намагалися відшукати слабкі місця в системі української протиповітряної оборони.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Насправді росіяни нічого нового не роблять. Із 12 години ночі випускають дрони, а потім крилаті ракети. Інколи ще щось можуть придумати. Цієї ночі ворог направив і дрони-камікадзе, і розвідувальні дрони, і ракети, які літали кругами. Мета яка? Розосередити увагу ППО, знайти слабкі місця ППО, для виснаження боєкомплекту, а також традиційно — посіяти паніку", — зазначив він.

Юрій Ігнат зауважив, що РФ доводиться регулярно підіймати літаки в повітря, що здійснювати тренувальні польоти й водночас дестабілізувати ситуацію в Україні.

Окрім того, він розповів, що під час обстрілів Росія застосовувала стратегічні ракети Х-55, здатні нести ядерний боєзаряд.

"Крім Х-101, з'явилася назва Х-55. Це ракета, яка призначена як носій тактичного ядерного заряду, але їх часто противник використовує для того, щоб збільшити кількість ракет. Не використовувати Х-101, а додати Х-55, фактично хибну ціль, для того, щоб по ній теж відпрацьовували ППО. Це вже не вперше противник застосовує", — пояснив Ігнат.

На початок