У громаді на Кіровоградщині оголосили збір допомоги для жителів підтопленої Херсонщини

У громаді на Кіровоградщині оголосили збір допомоги для жителів підтопленої Херсонщини

У громаді на Кіровоградщині оголосили збір допомоги для жителів підтопленої Херсонщини
У Бобринці на Кіровоградщині влаштували акцію на підтримку жителів підтоплених територій Херсонщини. Фото: Суспільне Кропивницький

У Бобринці Кропивницького району Кіровоградської області в гуманітарному штабі збирають допомогу для жителів Херсонщини, які постраждали від підриву російською армією Каховської гідроелектростанції. У місті влаштували акцію, де збирали гроші на потреби людей з підтоплених територій. На початку наступного тижня зібране відправлять на Херсонщину, розповіла Суспільному начальниця відділу економічного розвитку Бобринецької міськради Марина Кочубей.

В акції "Разом до перемоги! Допоможемо херсонцям!" взяли участь працівники шкіл, дитсадків, місцевих центрів дитячої творчості. Вони співали, організували майстеркласи, продавали зроблені власноруч іграшки, браслети, сувеніри, прикраси. Зароблені гроші витратять на допомогу жителям підтопленої Херсонщини через підрив російською армією Каховської гідроелектростанції.

Акція тривала три години. За цей час зібрали 11 тисяч 640 гривень. Долучились триста п’ятдесят жителів громади, сказала представниця Бобринецької міськради Марини Кочубей.

"Бобринецька міськрада також оголосила про збір допомоги переселенцям та постраждалим у Херсонській області. Допомога приймається у гуманітарному штабі міської ради. Зібране відправимо у Херсонську область на початку наступного тижня".

"Ми прийшли від щирого серця допомогти нашим херсонцям, купили такі гарні резиночки. Дай Боже, щоб наші херсонці там трималися", — сказали відвідувачки Лариса та Анна Нужні.

На початок