У Києві на іподромі проведуть змагання коней

У Києві на іподромі проведуть змагання коней

У Києві на іподромі проведуть змагання коней
Змагання на Київському іподромі Фото: КМДА

На Київському іподромі у неділю, 11 червня, пройдуть змагання коней рисистих порід. Відбудуться вісім заїздів, у яких візьмуть участь 46 рисаків. Про це повідомляє пресслужба Київської міської ради.

"Випробування коней рисистихКоней цих порід використовують для перевезення вантажів, на різних сільськогосподарських роботах, швидкої їзди в екіпажах та спорті порід є важливим етапом у розвитку кінного спорту та демонструють виняткову майстерність цих неперевершених коней. Глядачі будуть мати можливість спостерігати за кіньми в дії та насолоджуватись атмосферою змагань",— кажуть в комунальному підприємстві "Київський іподром".

Зазначається, що змагання заплановані на 11 червня на проспекті Академіка Глушкова, 10. Початок о 12:45. Вхід на територію іподрому безплатний. Під час повітряної тривоги відвідувачі мають негайно залишити територію та прямувати до найближчого укриття (станція метро "Іподром").

Що відомо про змагання на іподромі у Києві

7 травня на Київському іподромі відкрили біговий сезон. Змагалися коні французької рисистої породи. Провели шість заїздів, у яких візяли участь 34 рисаки.

У січні у Києві на іподромі провели благодійний турнір з конкуру. Всі кошти, зібрані зі стартових внесків та донатів від глядачів, направили на потреби Збройних сил України.

На початок