Влучання російських ракет в Умані: пошкоджена приватна власність

Влучання російських ракет в Умані: пошкоджена приватна власність

Влучання російських ракет в Умані: пошкоджена приватна власність
Суспільне: Черкаси, 9 червня 2023 рік, наслідки влучання ракет в Умані 8 червня

В Умані наразі працює спеціальна комісія, яка документує збитки від влучання російської ракети. Чи відшкодовуватимуть збитки, Суспільному розповів керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

"Це пошкоджена приватна власність, тож питання будуть розглядатися лише такі, що стосуються страхування майна. Наразі ж працює комісія, яка описує наслідки руйнувань. Це йдеться й про навколишні будинки також".

Щодо стану будинків, що знаходяться поряд із місцем прильоту російських ракет 8 червня, там нині також працює комісія. Розповіла Суспільному міська голова Ірина Плетньова.

"Що стосується приватної власності, то міська влада відшкодовувати збитки не буде. Якщо говорити про житлові будинки, то у довколишніх багатоповерхівках повибивало скло у вікнах. Там працюють кілька груп, які роблять обстеження і документують ушкодження", — пояснила посадовиця.

Електромережі, що були пошкоджені унаслідок влучання ракети, зі слів Ірини Плетньової, наразі працюють, а проїжджу територію, яка була вчора перекрита, вранці прибрали від уламків. Однак у деяких місцях вони ще залишаються, бо тривають необхідні експертизи.

Що відом про ракетний обстріл Умані 8 червня

  • На Черкащині під час повітряної тривоги ввечері 8 червня пролунали вибухи. Влучили у цивільний та промисловий об'єкти, внаслідок цього травмовані восьмеро людей, загиблих немає. Зі слів керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, завдали ракетного удару по Уманщині. Влучання по промисловому об'єкту та автомийці.
  • Станом на 9 ранку 9 червня було відомо про десятьох травмованих унаслідок ракетної атаки по Умані, розповів керівник ОВА Ігор Табурець.
  • Під час прильоту найбільше постраждали дві жінки, які проходили повз будівлю, в яку влучила ракета. "Двоє у тяжкому стані — це дві жінки, які проходили вздовж вулиці під час прильоту. У однієї з них — травматична ампутація. У іншої — тяжке поранення в живіт",— розповів Ігор Табурець.

На початок