Укренерго: для балансування енергосистеми використали аварійну допомогу з Румунії і Польщі

Укренерго: для балансування енергосистеми використали аварійну допомогу з Румунії і Польщі

Електрика
ФОТО: УНІАН

У четвер, 8 червня, для балансування енергосистеми використовувалась аварійна допомога з Румунії та Польщі. Про це повідомили в "Укренерго". Загальний обсяг допомоги склав 1200 МВт-год. Наразі виробництво електроенергії забезпечує потреби споживачів. Однак гідроелектростанції працюють зі зниженою потужністю, щоб зменшити наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС.

"Триває літня ремонтна кампанія на енергоблоках теплових електростанцій. Тому просимо перенести використання потужної техніки з вечірніх годин на ніч та день, щоб зменшити навантаження в енергосистемі та полегшити її балансування", — йдеться у повідомленні.

У Херсонській області за минулу добу заживили понад 5 тисяч споживачів. Станом на ранок на Херсонщині загалом залишаються знеструмленими майже 24 тисячі споживачів. У Миколаївській області внаслідок підтоплення знеструмлено понад 2 тисячі споживачів.

Крім того, через пошкодження у розподільчих мережах, спричинені нічним ракетним обстрілом, є відключення електроенергії у Житомирській області. У Харківській області через вечірні та нічні обстріли є пошкодження у розподільчих мережах, ремонтні бригади почнуть відновлення після отримання дозволу від військових.

Що відомо про затоплення Херсонщини внаслідок підриву Каховської ГЕС та евакуацію людей

Російські війська 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В зоні підтоплення опинились 80 населених пунктів. Більшість з них на лівобережжі Херсонщини.

Внаслідок затоплення Олешок на лівому березі Дніпра Херсонщини загинули дев’ятеро людей. Поки неможливо встановити кількість зникли безвісти, російські військові не дають людям можливості евакуюватись.

У Голій Пристані вода зупинилась і впала у деяких місцях на п'ять сантиметрів. Люди евакуюються самотужки. Раніше керівниця Голопристанської МВА Світлана Лінник. повідомила, що у місті затоплені 196 житлових будинків.

У Новій Каховці вода також відступає, вона нижче Дніпровського проспекту. Людей почали пускати перевірити свої домівки. Найгірша ситуація у Корсунці. Звідти самотужки виїхали майже всі жителі. Окупаційна влада евакуацією не займається.

На початок