Вимагав щомісячні відкати від перевізників: у Львові затримали посадовця "Укртрансбезпеки"

Вимагав щомісячні відкати від перевізників: у Львові затримали посадовця "Укртрансбезпеки"

Вимагав щомісячні відкати від перевізників: у Львові затримали посадовця "Укртрансбезпеки"
Львівська обласна прокуратура

У Львові працівники ДБР затримали на хабарі старшого державного інспектора Держслужби України з безпеки на транспорті Львівщини. Чоловік вимагав від місцевих перевізників щомісячні виплати, а інакше обіцяв створити проблеми. Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Інспектор налагодив схему вимагання грошей від підприємств, які займаються вантажними перевезеннями. Посадовець повідомив, що якщо перевізники хочуть безперешкодно працювати, потрібно щомісяця платити. А інакше обіцяв організувати прискіпливі перевірки транспортних засобів, "знайти" порушення в роботі та притягнути їх до відповідальності. Правоохоронці задокументували факт вимагання та одержання грошей від представника одного з підприємств.

"Черговий "платіж" фігурант одержав продуманим способом. Службовець обрав в будівельному магазині товарів майже на 30 000 грн, та попросив продавця надати реквізити рахунку для їх оплати. У подальшому чоловік передав рахунок підприємцю і той хабарем оплатив його покупку. Правоохоронці затримали підозрюваного одразу після надходження на банківський рахунок коштів за товари", — повідомляють у Львівській обласній прокуратурі.

Обшуки на роботі посадовця
Обшуки на роботі посадовця. Державне бюро розслідувань

Слідчі провели обшуки у помешканні та на робочому місці чоловіка. У нього вилучили телефон, банківські картки, великі суми готівки та інші речові докази. Також посадовцю повідомили про підозру в одержанні хабаря. Йому загрожує до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Гроші, знайдені під час обшуку в посадовця
Частина вилученої готівки. Державне бюро розслідувань

Досудове розслідування триває. Наразі вирішують питання про обрання чоловікові запобіжного заходу у вигляді арешту.

На початок