У Чернівцях ділянку вулиці Героїв Майдану відремонтують за понад 20 мільйонів гривень

У Чернівцях ділянку вулиці Героїв Майдану відремонтують за понад 20 мільйонів гривень

У Чернівцях ділянку вулиці Героїв Майдану відремонтують за понад 20 мільйонів гривень
Ділянка на вулиці Героїв Майдану, яку ремонтують. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях зроблять поточний ремонт на ділянці вулиці Героїв Майдану від будинку № 88 до будинку № 130. Роботи вартують понад 20 мільйонів гривень. Це гроші з міського бюджету.

Про це йдеться у тендері на Prozzoro.

Згідно з технічним завданням, на ділянці мають замінити чавунні люки, встановити бордюри, зняти асфальтобетонне покриття, влаштовувати вирівнювальний шар та асфальтобетонне покриття й замінити тротуари. Також перевлаштувати стоянку, зробити пішохідну огорожу та розмітку.

Згідно з додатковим договором, роботи мають завершити до 1 вересня цього року.

Ремонт робить компанія "Техно-Буд-Центр". На тендер також подавалась фірма "ХХІ століття плюс", яка пропонувала на 2,5 мільйони меншу суму. Її пропозицію відхилили через невідповідності щодо наявності в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, наявності асфальтобетонного заводу, працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Також через невідповідність щодо мови, якою складена тендерна пропозиція та документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного за предметом закупівлі договору.

Що відомо про ремонт вулиці Героїв Майдану

  • У червні 2022 року за понад 16 мільйонів гривень ремонтували ділянку вулиці Героїв Майдану від будинку №52 до №88.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок