Прочитати тисячу молитов та зайти з лівої ноги: як на Черкащині абітурієнти складають НМТ

Прочитати тисячу молитов та зайти з лівої ноги: як на Черкащині абітурієнти складають НМТ

Прочитати тисячу молитов та зайти з лівої ноги: як на Черкащині абітурієнти складають НМТ
Суспільне Черкаси

55 учасників писали 9 червня національний мультипредметний тест в одному із закладів освіти на Черкащині. 13 інструкторів допомагали в організації іспиту, розповів Суспільному помічник відповідального за екзаменаційний центр Олег Жидков.

Участь у мультипредметному тесті братимуть 9 тисяч абітурієнтів з Черкащини. Торік учасників було на 1,5 тисячі менше. Контролюватимуть іспит 240 інструкторів, розповіла Суспільному проректорка з питань ЗНО обласного інституту післядипломної освіти Наталія Лісова. Тестування розпочалося 5 червня і триватиме до 23 червня.

Перші учасники тестування гуртуються на подвір’ї освітнього закладу з 9 ранку. Серед них — випускник 22 школи Денис Коваль. Хлопець розповів про свої секрети успішного складання:

"Прочитати тисячу молитов та з лівої ноги зайти. Надіюся, що здам хоча б на прохідний бал, і журналістика чекає мене", — сказав Денис.

Національний мультипредметний тест
Суспільне Черкаси

До аудиторії із собою дозволили взяти лише воду та документи:

"Ручка, без мобільних телефонів, навушників, без смартгодинника", — розповів учасник тестування.

Одинадцятикласниця Анастасія Дика прибігла до приміщення за чверть на десяту. Найбільшу підтримку, поділилася, отримала від батьків:

"Дуже сильно хвилююся. Нервово, я це роблю вперше в житті. Батьки сказали, що у будь-якому випадку будуть раді за мене і гордитимуться мною".

Під стінами чекатиме свою доньку з тестування мама Ірина Краснощока:

"Хвилююся за свою доньку, підтримка – це дуже важливо в наш час. Знання є і є сили, будемо надіятися, що буде все якнайкраще".

Національний мультипредметний тест
Суспільне Черкаси

Через дві години товариші Кирило Поліщук та Олексій Калініченко вийшли з аудиторій і на подвір’ї закладу:

"Мультитест пройшов добре, бо за розповідями інших, страшно усім. А так зайшов, сів, все спокійно, гарно. Я у математиці не сильно розбираюся, а так все сподобалося, буде що розказати", — розповів Кирило.

"За годину 40 хвилин я впорався. Готувався достатньо довго до цього: з історії, з математики, так і вийшло: питання не були дуже важкими, але останні запитання з математики були такими, які я вперше бачив", — додав Олексій.

Національний мультипредметний тест
Суспільне Черкаси

Учасник Денис Коваль після написання мультитесту поділився: серед української мови, історії України та математики – остання була найскладніша:

"Трохи переживав, математика була найскладніша, тому я її трохи погано написав. Я найбільше розраховую на українську мову, я її за годину написав, наче не складна, але годину я над нею сидів".

Жодних порушень під час тестування не зафіксували, розповів помічник відповідального за екзаменаційний центр Олег Жидков. Тривав іспит три години:

"Перша дівчинка сьогодні вийшла об 11-12. Це у кінці видно було, хто яку оцінку вже побачив на екрані, така і реакція буде".

Маєте новину про події з життя на Черкащині? Надсилайте сюди

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

На початок