Школярі Рівненщини можуть зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс програмування Java

Школярі Рівненщини можуть зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс програмування Java

Школярі Рівненщини можуть зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс програмування Java
Фото: IDF SCHOOL

Учнів Рівненщини запрошують долучитися до безкоштовної літньої онлайн школи програмування на платформі Java. Навчання розпочнеться з 13 червня та триватиме упродовж літніх канікул. Про це 8 червня повідомили в обласній раді.

Навчання в безкоштовній відкритій онлайн школі з основ програмування на Java розраховане для учнів 5-7 та 8-11 класів. Воно відбуватиметься за двома навчальними програмами, які схвалені для використання у загальноосвітніх школах.

"Головне завдання онлайн школи з основ програмування – навчити школярів розробляти програмне забезпечення засобами сучасного програмування. Навіть починаючи з 5 класу. Корисним цей курс буде і для випускників, а також для педагогів. Першим це допоможе визначитися у виборі престижної професії, а другі зможуть використати набуті знання безпосередньо на своїх уроках", — йдеться у дописі облради.

Курс Java For Teens

На сайті школи програмування Java вказано: курс Java For Teens можуть пройти учні 5-8 класів.

Ця програма використовує різні ресурси, які називаються java.awt і Android API, для створення простого графічного інтерфейсу користувача (GUI).

Вона допомагає навчити учнів різним алгоритмічним та об'єктним поняттям і конструкціям, таким як розгалуження, цикли, масиви, класи, об'єкти та методи.

Цей курс допомагає учням засвоїти знання та навички, які вони зможуть використовувати в старших класах для розуміння складних абстрактних моделей алгоритмічного та об'єктноорієнтованого програмування.

Курс Java Basic

Курс Java Basic призначений для учнів 8-11-х класів. Він базується на комплекті відеоматеріалів "Програмування на Java", який схвалений МОН України для використання в навчальних закладах.

Програма містить практичні матеріали, зокрема, у розділах “Структурне (алгоритмічне) програмування” та “Об'єктноорієнтоване програмування” дисципліни “Інформатика”.

Учні проходитимуть тестові домашні завдання англійською мовою, складені за вимогами сертифікаційних іспитів корпорації Oracle.

Як зазначають на сайті програми, щоб зареєструватися на курс, потрібно приєднайтесь до Telegram-каналів за посиланнями:

  • для учнів, які закінчили 8-11 класи, на курс JavaBasic;
  • для учнів, які закінчили 5-7-і класи, на курс JavaForTeens.

Як зазначили Рівненському інституті післядипломної педагогічної освіти, літня онлайн школа з основ програмування – це спільний проєкт Центру освітніх інновацій, Фундації розвитку інновацій та "Star for Life Ukraine".

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок