Успіх контрнаступу України визначить подальшу підтримку США — Politico

Успіх контрнаступу України визначить подальшу підтримку США — Politico

ЗМІ
Успіх контрнаступу України визначить подальшу підтримку США — Politico
Білий дім, ілюстративне фото: Getty Images

Високопоставлені чиновники Сполучених Штатів переконані, що майбутня підтримка України у протистоянні з Росією, а також світова репутація президента Джо Байдена, залежать від успіху контрнаступу України.

Про це повідомляє Politico із посиланням на власні джерела в американській адміністрації.

"Успіх — і західна військова та економічна допомога надходитиме. Спіткнувшись або не виправдавши очікувань, Україна, швидше за все втратить цю підтримку, що призведе до активних закликів до прискореного дипломатичного вирішення проблеми та перешкодить одному зі знакових міжнародних досягнень Білого дому", — пише видання.

Як зауважують журналісти, при цьому представники США не знають, чи дадуть законодавці дозвіл на збільшення фінансування для України, коли поточний транш закінчиться.

"Будь-які початкові помилки в контрнаступі, побоюються чиновники адміністрації, можуть дати республіканцям у Палаті представників можливість звести нанівець зусилля їхніх колег із Сенату щодо збільшення витрат на оборону", — йдеться у повідомленні.

Окрім того, Вашингтон занепокоєний ударами України, що спрямовані вглиб суверенної російської території. Це призвело до кількох приватних суворих застережень у дипломатичних каналах, пише Politico.

На початок