У Львові попрощаються із захисниками Юрієм Чорнієм та Миколою Козієнком

У Львові попрощаються із захисниками Юрієм Чорнієм та Миколою Козієнком

У Львові попрощаються із захисниками Юрієм Чорнієм та Миколою Козієнком
Львівська міська рада

Сьогодні, 9 червня, у Львові попрощаються із військовими Юрієм Чорнієм та Миколою Козієнком. Захисників поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Юрій Чорній народився у селі Підсадки Львівської області. Чоловік здобув освіту у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Після цього проходив військову службу у Дрездені. У мирний час працював у Чехії. Повернувшись до Львова, мав роботу в галузі поліграфії. Захоплювався футболом.

Коли почалася повномасштабна війна, чоловік став на захист України. Протягом року виконував бойові завдання із забезпечення протиповітряної оборони. Згодом Юрій боровся із військами РФ на східному напрямку у складі 125 окремої бригади тероборони. 3 червня у віці 53 років захисник загинув. У нього залишилися батько, дружина та двоє братів.

Юрій Чорній
Юрій Чорній. Львівська міська рада

Микола Козієнко родом зі Львова. Закінчив Львівський державний університет внутрішніх справ. Після цього чоловік проходив військову службу у Золочеві, Львові та Івано-Франківську. Близько 10 років працював на колишній Західній регіональній митниці. У вільний час займався карате та плаванням.

Із початком повномасштабного вторгнення виконував завдання на території Львівської та Київської областей у складі військової частини. Микола Козієнко загинув 4 червня. Йому було 39 років. У військового залишилися батьки та молодша сестра.

Микола Козієнко
Микола Козієнко. Львівська міська рада

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

На початок