Постраждалі жителі Деснянського району Києва отримають матеріальну допомогу — КМДА

Постраждалі жителі Деснянського району Києва отримають матеріальну допомогу — КМДА

Постраждалі жителі Деснянського району Києва отримають матеріальну допомогу — КМДА
Столична поліклініка, у яку влучили уламки російської ракети 1 червня 2023р. Фото: Владислав Мусієнко/Суспільне

Київ надасть матеріальну допомогу сім’ям загиблих та власникам житла в Деснянському районі, пошкодженого внаслідок російської атаки 1 червня. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на заступницю голови КМДА Марину Хонду.

"Кошти виділять через міську цільову програму "Турбота. Назустріч киянам" на 2022-2024 роки. Усі необхідні документи вже готує управління соціального захисту Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації",— зазначила Марина Хонда.

Вона поінформувала, що цього року 809 людей отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло внаслідок російських обстрілів. Наразі у Деснянському районі близько 280 власників квартир отримають матеріальну допомогу та 71 власник у Дніпровському.

Також місто надає матеріальну допомогу сім'ям загиблих у Деснянському районі, які опинилися у скрутних життєвих обставинах: сім’ї без годувальника та одинокі люди похилого віку,— підсумувала заступниця голови КМДА.

Що відомо про ракетну атаку РФ на Київ 1 червня

У ніч проти 1 червня російська армія випустила в напрямку Києва десять ракет «Іскандер». Унаслідок цієї атаки загинули троє людей, серед них дитина. Місцевий житель повідомив Суспільному, що його дружина загинула, коли вони намагались потрапити в укриття поліклініки, але їм не відкрили.

Першого червня правоохоронці затримали трьох посадовців та охоронця медзакладу у справі про закрите укриття у Києві. Згодом їм оголосили підозри.

Це заступниця голови Деснянської районної адміністрації Ірина Алексеєнко, керівник поліклініки Олег Шугалевич, його заступник з технічної частини Василь Десик та охоронець медзакладу Вадим Мошкін.

Першим трьом обрали запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт на 2 місяці, проте охоронця взяли під варту без внесення застави. Він єдиний, хто визнав свою вину у суді, інші — заперечували.

На початок