У Донецьку помітили підрозділ "Ахмат", який грабує цивільне населення

У Донецьку помітили підрозділ "Ахмат", який грабує цивільне населення

У Донецьку помітили підрозділ "Ахмат", який грабує цивільне населення
Український військовий на позиціях поблизу Бахмута на Донеччині, 26 квітня 2023 року, фото: AP

У південно-західній частині тимчасово окупованого Донецька помітили перебування підрозділу "Ахмат". Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ 9 червня.

Війська, якими керує Рамзан Кадиров, займаються грабежем цивільного населення Донецька, а також знімають постановочні відео про ведення бойових дій.

"6 червня, в результаті ефективного вогневого ураження силами оборони по району зосередження бойовиків у тренувальному таборі, втрати ворога склали 56 осіб загиблими. Санітарні втрати уточнюються", — йдеться у зведенні.

Що відомо про підрозділ "Ахмат"

"Ахмат" — це спецпідрозділ у складі військ національної гвардії Росії, який дислокується у Чеченській республіці, яким командує Рамзан Кадиров. Цей загін бере участь у вторгненні Росії в Україну. Українська влада підозрює військовослужбовців та командира підрозділу у причетності до вбивств мирних жителів України.

Під час візиту до Кремля в березні 2022 року чеченський лідер сказав Путіну, що його сили в Україні допоможуть Росії "боротися до переможного кінця".

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що чеченський підрозділ готується до наступу на тлі посилення атак на прикордонну з Україною Бєлгородську область.

На початок