Мірча Луческу погодився очолити "Динамо"

Мірча Луческу погодився очолити "Динамо"

Мірча Луческу погодився очолити "Динамо" УНІАН

Колишній тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу, за інформацією ЗМІ, прилетів до України й уже обговорив деталі майбутнього контракту з "Динамо".

Київське "Динамо" після відставки Олексія Михайличенка та його штабу, збирається призначити на посаду головного тренера румунського фахівця Мірчу Луческу. Про це повідомляє Meta-ratings.com.ua.

Як йдеться, 74-річний спеціаліст, який протягом 12 років очолював донецький "Шахтар", вже погодився стати головним тренером "Динамо". Протягом доби тренер та керівництво "біло-синіх" деталі угоди в Пущі-Водиці на Київщині. Після нетривалих роздумів, сторони нібито узгодили умови контракту.

Найближчим часом має відбутися офіційна зустріч, де будуть підписані всі необхідні папери.

Що відомо

  • Мірча Луческу працював головним тренером донецького "Шахтаря" з 2004 до 2016 року. За цей період під його наставництвом "гірники" шість разів ставали чемпіонами України, а в 2009 році тріумфували в Кубку УЄФА, перегравши у фіналі потужний німецький "Вердер".
  • У наступні роки працював головним тренером російського Зеніта (2016–2017) та збірної Туреччини (2017–2019).
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start