Мультипредметний тест – 2023. На Миколаївщині під час тестування лунала повітряна тривога

Мультипредметний тест – 2023. На Миколаївщині під час тестування лунала повітряна тривога

Мультипредметний тест – 2023. На Миколаївщині під час тестування лунала повітряна тривога
Учасник Національного мультипредметного тесту, червень 2023 року. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині для складання Національного мультипредметного тесту у 2023 році на сайті Українського центру оцінювання якості освіти зареєструвались 6 217 учасників. В області тестування розпочалась сьомого червня.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максим Кирпенко.

За словами Максима Кирпенка, Національний мультипредметний тест складатиметься з трьох предметів, два з яких обов’язкові – українська мова та математика, третій на вибір – це історія України, біологія, фізика, хімія чи одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська). На відповіді учасники матимуть 180 хвилин.

"Близько 700 людей сьомого червня складали тестування. Була у нас повітряна тривога, на жаль. Діти на цей час призупиняли роботи, спускались у бомбосховище, а потім продовжували виконання роботи. В одному з пунктів у нас, на жаль, сталося аварійне вимкнення світла. Також діти призупинили роботи на цей час і після того, як світло було увімкнено, їм додали той час, який вони втратили під час цього виконання роботи. Їм додали 30 хвилин, коли не було світла", — розповів чоловік.

Складав Національний мультипредметний тест Данило.

"25 травня вночі мені надійшло запрошення на тест. Вказано місце, де я буду здавати, час та день. Я прийшов в цей день, зареєструвався і пішов на НМТ", — сказав хлопець.

Учасник Національного мультипредметного тесту Данило
Учасник Національного мультипредметного тесту Данило. Фото: Ніна Булах/Суспільне Миколаїв

Сьомого червня Данило складав тести з трьох предметів: українська мова, математика та історія України. Говорить, краще було б розділити предмети на декілька днів.

"Тому що в один день здавати три предмети — це доволі складно. Це виснажливо. Тому що ти перемикаєшся дуже швидко з однієї теми на іншу, а математика, історія й українська мова навіть, це не фізика і математика. Вони дуже різні, вони в різних сферах", — пояснив Данило.

Завдання були різного ступеню складності. Хлопець впорався за 175 хвилин.

"Програма, на жаль, працює не так, як хотілось, вона зависає, відповіді не натискаються інколи на завдання. Спочатку не завантажувалося, доводилось чекати доволі довгий проміжок часу, але в цілому день був гарний", — розповів учасник тестування.

За словами директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максима Кирпенка, основна сесія мультипредметного тесту на Миколаївщині триватиме до 20 червня 2023 року. Місця тестування з міркувань безпеки не розголошують.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок