Міністр охорони здоров'я назвав умови перебування вболівальників на трибунах

Міністр охорони здоров'я назвав умови перебування вболівальників на трибунах

Міністр охорони здоров'я назвав умови перебування вболівальників на трибунах Facebook Андрій Павелко

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов закликав вболівальників показати приклад усій країні, як дотримуватися заходів безпеки.

22 липня президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив, що з 25 липня, з дозволу МОЗ, у тестовому режимі на українські стадіони зможуть повернутися вболівальники. Глядачі матимуть змогу відвідати матчі плейоф чемпіонату України за путівку до Ліги Європи (25 % від загальної місткості арени).

Пізніше, міністр охорони здоров'я Максим Степанов докладніше пояснив, яких вимог повинні дотримуватися присутні на трибунах.

"Для нас дуже важливо, щоб всі перебували на трибунах, дотримуючись соціальної дистанції. Щоб мінімум було півтора метра, це обов'язкова вимога. Наші вболівальники повинні показати всій країні приклад, як потрібно дотримуватися правил заради свого здоров'я.

Далі це все, що стосується антисептиків, максимального дотримання соціальної дистанції в перервах. Також потрібні максимально відкриті входи та виходи, щоб не було ніякого скупчення. Це все робиться заради здоров'я, це не просто вигадка міністерства. Ми приймаємо правила і даємо рекомендації, щоб люди не захворіли", – розповів Степанов програмі Футбол NEWS.

Що відомо

  • У матчах плейоф УПЛ за Лігу Європи, де будуть допущені глядачі, 25 липня поборються "Колос" з "Дніпром-1" (Київ, стадіон "Динамо" ім. В.В. Лобановського) та "Олександрія" з "Маріуполем" (Олександрія, стадіон "Ніка") . Фінал відбудеться 29 липня на полі команди, яка посіла більш високе місце за підсумками чемпіонату.
  • Переможець плейоф отримає перепустку до другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться 31 серпня, а матчі — 17 вересня.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start