У Ніжині військовим зуби лікуватимуть безплатно: що для цього потрібно

У Ніжині військовим зуби лікуватимуть безплатно: що для цього потрібно

У Ніжині військовим зуби лікуватимуть безплатно: що для цього потрібно
ФОТО: Gettyimages

У Ніжинській міській стоматологічній поліклініці військовим з гострим зубним болем, послуги надаватимуть безплатно. Про це Суспільному розповів директор медзакладу Олександр Ігнатюк. З його слів, таке рішення ухвалили 7 червня на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Лікування проводитимуть за гроші з місцевого бюджету. Безплатним буде лікування тільки зубів з гострим болем, за всі інші стоматпослуги потрібно буде платити гроші, каже Олександр Ігнатюк.

"Раніше наша лікарня мала договір з НСЗУ, але в цьому році після першого кварталу договір розірвали. По державній програмі раніше безплатно ми лише знімали біль, а далі все було платним. Зараз ми повністю безплатно проліковуємо зуб. Лікуємо канали, пломбуємо, тобто повністю відновлюємо зуб, бо приходять військові з сильно пошкодженими зубами. Є естетична стоматологія, де людина хоче просто поміняти полімер, то ми це безкоштовно не робимо".

Лікування буде безплатним для тих військовослужбовців, які проходять службу у військовій частині, яка розташована на території Ніжинської ТГ.

"Йде війна, і вони в таких умовах перебувають, що їм нема часу і зуби почистити. У 90% військових є великі проблеми з зубами, багато військових приймають знеболюючі препарати. У таких потрібно негайно проводити лікування. Зараз ми займаємося такими більш складними питаннями. Ми і до цього лікували зуби безплатно військомим, це були поодинокі випадки. Ну як ми можемо відмовити, якщо людину привозять з опухлою щокою і у нього біля себе немає грошей", — розповів Олександр Ігнатюк.

Для отримання безоплатної стоматологічної допомоги потрібні:

  • направлення з медичної (військової) частини про необхідне лікування;
  • заява;
  • копія паспорта;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія документа, що надає право на пільгу.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок