Миколаїв може залишитися без води — начальник Миколаївської ОВА

Миколаїв може залишитися без води — начальник Миколаївської ОВА

Внаслідок руйнування Каховської гідроелектростанції зруйновано нульову точку водозабору з Дніпра. Миколаїв може залишитися без води.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" сказав начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"У нас є руйнування точки нульової водозабору з Дніпра, відмітка там менше, мінус 10 метрів, вона затоплена та зруйнована. Що стосується питної води, вона на зараз є, є заповнені сховища, але при цьому загроза залишається — без води може залишитись Миколаїв", — сказав Кім.

Також, за словами начальника Миколаївської ОВА, спостерігається погіршення ситуації у Снігурівській громаді. Там прибуває вода.

"На зараз реальна загроза — це Снігурівська тергромада та 13 населених пунктів вздовж річки Інгулець. Вода з Дніпра підпирає проти течії річки Інгулець і вона додається до звичайної течії Інгульця, там збільшення рівня навіть більше ніж біля Каховки", — сказав начальник ОВА.

Станом на 7 червня з населених зі Снігурівської громади евакуйовано 39 людей.

"Очікуємо зупинку зростання води на завтра (8 червня — ред.), на сьогодні, на жаль один міст зруйнований старий, затоплені два, які щойно побудували. Але вони під водою зараз ще не дуже, там проїхати навіть можна, там близько пів метра", — розповів Віталій Кім.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок